Centrum Usług Logistycznych
Lokalizacja
Morze
Dziwnów
Jurata
Międzyzdroje
Ustka
Góry
Polańczyk
Szklarska Poręba
Zakopane
Miasta
Poznań
Warszawa
Wrocław
Dowolna lokalizacja
Przyjazd
Wyjazd
Dorośli
1 dorosły
2 dorosłych
3 dorosłych
4 dorosłych
Dowolna liczba
Dzieci
1 dziecko
2 dzieci
3 dzieci
Bez dzieci
OLYMPIC CAMP z CUL stawiają na zdrowy styl życia

OLYMPIC CAMP z CUL stawiają na zdrowy styl życia

  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności
25 kwietnia 2019

Centrum Usług Logistycznych partnerem Olympic Camp w Luboniu. 

Pyszne, pachnące jabłka, soczyste mandarynki, aromatyczne banany i inne zdrowe produkty – z takiego zastrzyku energii mogli skorzystać uczestnicy Brother Olympic Camp – Gwiazdy Igrzysk w Luboniu. Sponsorem takiej porcji witamin było Centrum Usług Logistycznych, które stawia na zdrowie.

Olympic Camp to coroczna impreza dla zawodników judo grupy juniorskiej i seniorskiej. Jej organizatorem jest Klub Sportowy Akademia Judo z Poznania. Celem imprezy jest udział zawodników z całej Polski w treningach, które prowadzi medalista olimpijski.

Gościem tegorocznej edycji był Jimmy Pedro, pochodzący z USA dwukrotny medalista olimpijski oraz trener. Warto podkreślić, że aż czwórka jego podopiecznych również jest medalistami olimpijskimi.

Impreza odbyła się w dniach 17-19 kwietnia. Wzięło w niej udział 600 zawodników. Ćwiczenia pod okiem utytułowanego zawodnika przyniosły wielu niezapomnianych wrażeń i długo będą wspominane przez uczestników. Cieszymy się, że  Centrum Usług Logistycznych mogło być partnerem tak ciekawego wydarzenia.


Nasze najlepsze oferty

mobile nav bg
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij