Centrum Usług Logistycznych
Lokalizacja
Morze
Dziwnów
Jurata
Szczecin
Świnoujście
Ustka
Góry
Polańczyk
Szklarska Poręba
Zakopane
Miasta
Poznań
Warszawa
Wrocław
Dowolna lokalizacja
Przyjazd
Wyjazd
Dorośli
1 dorosły
2 dorosłych
3 dorosłych
4 dorosłych
Dowolna liczba
Dzieci
1 dziecko
2 dzieci
3 dzieci
Bez dzieci

O nas

Noclegi w dobrej cenie

Witamy na naszym portalu. Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty noclegów, a także pobytów o charakterze wypoczynkowym. Nasze hotele i obiekty znajdują się w doskonałych lokalizacjach w dużych miastach oraz w znanych miejscowościach turystycznych zarówno nad morzem, jak i w górach. Z wielką przyjemnością będziemy gościć rodziny, pary, seniorów, a także klientów biznesowych i większe, zorganizowane grupy. Do zobaczenia!

Portal „Noclegi w cenie” należy do Centrum Usług Logistycznych – instytucji sektora finansów publicznych specjalizującej się w działalności hotelarskiej, restauracyjnej oraz cateringowej. W skład firmy wchodzą dwa hotele w Warszawie, 17 ośrodków szkoleniowo-wypoczynkowych oraz obiekty świadczące usługi hotelarskie, zlokalizowane na terenie całej Polski. CUL zatrudnia ponad 300 pracowników, a oferta stanowi jedną z największych w kraju baz noclegowych i liczy ponad 2000 miejsc.

W obiektach CUL można spędzić urlop, zatrzymać się w związku z wyjazdem biznesowym, a także zorganizować spotkania o charakterze służbowym, szkolenia i imprezy firmowe dla grup do 200 osób. Przygotowywane są również przyjęcia okolicznościowe o charakterze prywatnym jak wesela, chrzciny, komunie czy rocznice.

W ramach grupy Centrum Usług Logistycznych funkcjonuje także Lotnisko Warszawa-Babice, przeznaczone do obsługi ruchu statków powietrznych lotnictwa państwowego oraz cywilnego. Ponadto, na terenie lotniska istnieje możliwość organizacji imprez masowych do 100 tysięcy uczestników, o charakterze kulturalnym, sportowym lub handlowym. Ogromna przestrzeń wykorzystywana jest także na plany zdjęciowe, filmowe i reklamowe oraz do przeprowadzania szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i doskonalenia techniki jazdy samochodem.

Atutami firmy są przede wszystkim lokalizacje obiektów. Hotele i ośrodki są położone w znanych kurortach blisko morza, szlaków górskich oraz w centrach dużych miast. Elastyczna, całoroczna oferta kierowana jest zarówno do firm, jak i do klienta indywidualnego.

Nasze najlepsze oferty

mobile nav bg
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij