Centrum Usług Logistycznych
Pobyt ze śniadaniem

Pobyt ze śniadaniem

Promocja
RZEMIEŚLNIK
Szklarska Poręba
dowolna dł. pobytu
BB – Śniadanie w cenie
Bezpieczny wypad w Karkonosze! Noclegi ze śniadaniami będą dostępne już od 1 czerwca w promocyjnych cenach. Czując się odpowiedzialni za Państwa bezpieczeństwo i zdrowie podczas pobytu oraz dbając o bezpieczeństwo naszych pracowników, wprowadziliśmy dodatkowe procedury oraz środki prewencyjne, dotyczące utrzymania szczególnej higieny i czystości w obiektach, mające na celu zminimalizowanie zagrożeń COVID - 19. Procedury są na bieżąco aktualizowane i systematycznie kontrolowane przez Kierownika ZOSW w Szklarskiej Porębie. Dołożymy wszelkich starań aby pobyt w naszych Obiektach był bezpieczny i spokojny .

Oferta zawiera:

  • Nocleg w pokojach z łazienką i pełnym wyposażeniem
  • Śniadania - serwowane
  • Przechowalnia sprzętu sportowego,
  • Parking
Ważne informacje
Przyjazd: od 16:00
Wyjazd: do 11:00
Polityka względem zwierząt

Zwierzęta są akceptowane, obowiązuje dopłata 15 zł. Zwierzę musi posiadać własne posłanie. 

Parking - informacje

Parking bezpłatny dla wszystkich gości hotelu - nie wymaga rezerwacji

Polityka anulacji

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 2 dni przed przyjazdem, W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za 40.00% wartości rezerwacji. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za 40.00% wartości rezerwacji za pośrednictwem systemu płatności online.

Akceptowane karty płatnicze
Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners

Nasze najlepsze oferty

mobile nav bg
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij