Centrum Usług Logistycznych
Lokalizacja
Morze
Dziwnów
Jurata
Szczecin
Świnoujście
Ustka
Góry
Polańczyk
Szklarska Poręba
Zakopane
Miasta
Poznań
Warszawa
Wrocław
Dowolna lokalizacja
Przyjazd
Wyjazd
Dorośli
1 dorosły
2 dorosłych
3 dorosłych
4 dorosłych
Dowolna liczba
Dzieci
1 dziecko
2 dzieci
3 dzieci
Bez dzieci
Świątecznie, bajecznie, cudownie

Świątecznie, bajecznie, cudownie

  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności
12 grudnia 2022

Tradycja, rodzinna atmosfera i poczucie jedności z bliskimi to dla większości z nas wartości nadrzędne. Mimo to coraz przychylniej patrzymy na możliwość spędzenia świąt i przywitania Nowego Roku z dala od domu.

Morze czy góry? Niełatwa decyzja, zważywszy, że i jedno, i drugie ma swój urok i swoją energię. Decydując się na świąteczno-noworoczny wyjazd, wybierzmy miejsce, które będzie odpowiadać naszym wewnętrznym potrzebom. Zima jest urokliwa zarówno na pustej plaży, jak i na górskich szlakach, ale wrażeń może dostarczyć wiele. Bogatą ofertę pobytów świąteczno-noworocznych przygotowało jak zwykle Centrum Usług Logistycznych, którego ośrodki znajdują się w najciekawszych polskich kurortach, także nad morzem i w górach.

Na północy Polski świętują Międzyzdroje i Jurata. Pierwsi z nich postawili na wystawną kolację wigilijną opartą na tajemnym menu szefa kuchni. W planach mają nawet ognisko. W Juracie szykuje się za to szalona zabawa do wczesnych godzin rannych przy najlepszych hitach serwowanych przez didżeja. Pobyt w ośrodku Kaper zostanie zwieńczony noworocznym brunchem.

W górach z kolei mamy do wyboru aż trzy lokalizacje. Upragniony spokój w samym sercu Bieszczad zapewni nam ośrodek Jawor w Polańczyku. Zakopane zaprasza na święta pod Tatrami, z wybornym regionalnym menu i kapelą góralską. Kusi też legendarny „Sylwester Marzeń”, który w tym roku ponownie odbędzie się na Równi Krupowej. W niczym nie ustępuje oferta ośrodków w Szklarskiej Porębie, które oprócz wigilijnego koncertu kolęd szykują też huczny bal sylwestrowy z dodatkową niespodzianką szefa kuchni dla najmłodszych gości.

Zapraszamy gorąco w ten zimowy czas!

Szczegóły na stronach:

Dominika Koprowska

Dział Marketingu CUL

Nasze najlepsze oferty

mobile nav bg
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij